اخبار

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه مطرح کرد: خدمات بخش بهداشت و درمان تسکینی بر آلام مردم زلزله زده بود

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه مطرح کرد: خدمات بخش بهداشت و درمان تسکینی بر آلام مردم زلزله زده بود
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه خدمات بخش بهداشت و درمان تسکینی بر آلام مردم زلزله زده استان بود، ابراز امیدواری کرد سایر مسئولین از این حوزه الگو بگیرند.
به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد تجری امروز چهارشنبه در حاشیه افتتاح بخش دیالیز بیمارستان بانگر سرپلذهاب و در جمع خبرنگاران گفت: یکی از مواردی که موجب تسکین آلام زلزله زدگان شد، حوزه بهداشت و درمان بود و وزیر بهداشت حدود ۴ بار در این مناطق حضور یافت. همچنین معاونین ایشان ر این مناطق حضور فعال داشتند.

وی افزود: بخش بهداشت و درمان اقدامات اورژانسی خوبی در این مناطق ارائه دادند که تا حدودی باعث رضایتمندی و تسکین آلام مردم شده است، که جای تقدیر و تشکر از دارد.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد، فعالیت های وزارت بهداشت و درمان برای سایر وزرا و مسئولین اجرا و ارشد کشوری الگویی باشد و آنها به تاسی از ایشان بتوانند حوزه های کاری خود را در خدمات رسانی به مردم زلزله زده مجهز کنند و حضور موثر و سازنده ای در نقاط زلزله زده داشته باشند.

وی اشاره ای نیز به افتتاح بخش دیالیز بیمارستان شهدای سرپلذهاب(بانگر) داشت و گفت: این بخش با استفاده از ظرفیت خیرین عزیز راه اندازی شده و می تواند منشا خدمات زیادی برای مردم ما باشد.
۲۰ دی ۱۳۹۶ ۱۵:۱۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید